Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Stewardessnek milyen nyelveket...

Stewardessnek milyen nyelveket kell tudni?

Figyelt kérdés
Stewardess szeretnék lenni. 15 éves vagyok csak az a baj, hogy nem tudom a nyelveket, de meg szeretném tanulni. Ha stewardess akarok lenni hány nyelvet kell tudni és milyeneket. Nekem a nyelvek soha sem voltak az erősségeim tehát eddig nagyon nem tudom még az angolt sem. Milyen iskolába kellene mennem alapsuli után, hogy megtanuljam a nyelveket?

2014. ápr. 6. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

:D


I dont have questions :D

2014. ápr. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :) Én légiutaskísérő vagyok. Persze 15 éves korban a gyerekek nagy része "stewardess" akar lenni. Ebben a szakmában a nyelvtudás mindennél többet ér. Minél több nyelvet tudsz, annál jobbak az esélyeid. Az angol folyékony nyelvtudás az a minimum. És ezen kívül még legalább egy világnyelvet kéne tudnod. Én beszélek németül, angolul, magyarul, spanyolul és egy nagyon picit franciául is. És ezzel a nyelvtudással vagyok az átlag kategóriába. Ha nem erősséged a nyelvtanulás, akkor sajnos van egy rossz hírem....

Általános iskola után célszerű egy gimnáziumot elvégezni, majd később egyetemet/fősulit. Ahhoz, hogy légiutaskísérő legyél csak érettségi kell, hogy a kezedben legyen, nameg nyelvtudás.

2014. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!