Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ukrán vagy Orosz nyelvet...

Ukrán vagy Orosz nyelvet szeretnék tanulni otthon, tudnátok ajánlani valami segíséget?

Figyelt kérdés

Ukrán vagy Orosz nyelvet szeretnék tanulni otthon. A motivációm megvan, alapfoku tudásom is van, tehát ismerem a ciril betüket, el tudok olvasni bármilyen szöveget és néhány szót ismerek,de közel sem eleget és a nyelvtani szabályok még nagyon magas dolgok a számomra.


A segítségeteket kérem, bármilyen ötlet jó amivel rendesen megtanulhatom eme nyelvet, ha nincs semmi ötletetek, akkor legalább valami egyszerü nyelvezetű, könyvet ajánljatok, előre köszönöm a segíséget.



2014. ápr. 10. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Orosz. Irina Oszipova: Kljucs

CD-vel, munkafüzettel, amiben nyelvtani magyarázatok is vannak.

Ez egy jó kis blog.

[link]

Angol közvetítő nyelvvel itt van ez: [link]

És ez: [link]

Meg ez: [link]

Online szótárnak az [link]

2014. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sag za Sagom jobb, mint a Kljucs.
2014. ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Ság za ságomban nincs követhető nyelvtani koncepció, van, ami teljesen kimarad, pl a melléknévragozás, más meg egyszerre zúdul, és nem ad elég gyakorlási lehetőséget. A második kötete már jó, csak odáig el is kell jutni.
2014. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Kljucs meg ha jól tudom, csak oroszul magyaráz, tanárral érdemes. Én a Kreatív nyelvtanulásos módszerrel tanulom az oroszt, meg van még hozzá a Pons: orosz nyelvtan röviden, érthetően. Kezdésnek jó volt a Sag za Sagom
2014. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Kljucsban is vannak magyar nyelvű magyarázatok a munkafüzetben.
2014. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!