Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelvoktató képzést...

Francia nyelvoktató képzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan nyelviskolást keresnék, akik már jártak ott és saját tapasztalat alapján el is érték velük a kitűzött célokat.

Én, két, nagyon max. három hónap alatt szeretnék elérni nulláról egy középfokot. Időm van rá, hogy csak ezzel foglalkozzak. Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. ápr. 13. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy nulláról eljutsz franciából középfokra három hónap alatt, még ha napi 12 órában szavakat magolsz akkor sem, egyszerűen ennyi idő alatt nem tud leülepedni az anyag.
2014. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi.
2014. ápr. 13. 17:32
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

A francia Alliance Française.

De ott sem két-három hónap alatt. Még akkor sem, ha kint élsz, és csak franciákkal társalogsz...

2014. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Jó hát nem teljesen nulláról indulnék, de nulláról akarnám akkor is kezdeni. Gyerekkoromba már sokat tanultam, ill. kb. 3 éve is egy alapfokot már kivégeztem, csak mivel nem használtam úgy érzem jobb, ha elölről kezdeném teljesen.

A bonus nyelviskoláról tud vki esetleg vmit? Ott azt írják, hogy 2*100 órás képzéssel 2 hónap alatt középfokot tehetek le.

2014. ápr. 13. 18:04
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
A 0-ról 200 óra alatt középfok? Kizárt. A középfok 800 óra minimum.
2014. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

De jó, hogy egyesek nem bírnak olvasni se kérdést, se további kommentet.

1. Nem olyan véleményekre voltam kíváncsi, hogy elérhető-e, vagy sem.

2. Nyelviskola ajánlásokat/tapasztalatokat kértem.

Mi olyan bonyi ezen?

2014. ápr. 14. 17:31
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Pesten, az Euronyelviskolába jártam, 4 hét alatt a nullárol sikerült egy alapfoku c nyelvvizsgát tennem. napi 5 orát tanultam csoportban, majd otthon még 2-3 orát, csak francia adot és francia csatornákat hallgattam, néztem.

jah, nyelvérzékem alig-alig..viszont szorgalmam az van.

2014. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
Julianna, te melyik részén élsz Franciaországnak?
2014. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem élek ott. Itthon élek, csak szeretném rendesen megtanulni, viszont nem szeretnék úgy elölről kezdeni mindent, hogy hónapokig csak az alapok legyenek átrágva, illetve szeretnék bizonyítási vágyból is egy középfokot a lehető legrövidebb időn belül letenni, mert hát nyártól sajnos már nem igen tudok csak a tanulásra koncentrálni.


Az Euro iskola ajánlását köszönöm, utána nézek.

2014. ápr. 15. 22:02
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező! A 8-as válaszoló nem Téged, hanem Juliannát kérdezte. Egyébként engem is nagyon érdekel, hogy melyik városban élsz például, Julianna.:)


Kérdező, és Te hol élsz Magyarországon belül? (Privátban is válaszolhatsz.) Csak azért kérdezem, mert hátha tudnék segíteni.:)

2014. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!