Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelvoktató képzést...

Francia nyelvoktató képzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan nyelviskolást keresnék, akik már jártak ott és saját tapasztalat alapján el is érték velük a kitűzött célokat.

Én, két, nagyon max. három hónap alatt szeretnék elérni nulláról egy középfokot. Időm van rá, hogy csak ezzel foglalkozzak. Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. ápr. 13. 13:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
köszi utolso :) igen, Juliannát, az egyik válaszolot kérdeztem, mivel láttam már többször a válaszait, többek közt azt is, hogy kint él.
2014. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ja...ok, nem is láttam, hogy nevén is volt szólítva, közben másra is figyeltem. :D Ez ciki, de sebaj. :D
2014. ápr. 15. 22:48
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

Húsz évig Párizsban éltem, aztán a férjem jobb ajánlatot kapott délebbre (az én munkám meg nem helyhezkötött), úgyhogy most már egy jó ideje Franciaország keleti részének közepén "éldegélek".

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért fontos ez? :)

Most két napig éppen Párizsban volt dolgom, ezért a késedelmes válasz...

2014. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%
azért kérdeztem, mert hátha itt vagy a környékünkön :) mi Thonon les Bains mellett élünk.
2014. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%

Hát ez vicces, két nyáron át Anthy-sur-Léman-ban töltöttük a vakációnkat Haute-Savoie-ban, a lányom barátainál!

Többször is "bementünk" Thonon-les-Bains-be, nagyon szép kis város!

Én azonban kicsit "odébb" lakom, ha nem is ezer kilométerre. Nem szeretem pontosan megadni a lakhelyem címét, már többen visszaéltek ezzel. Természetesen nem személyesksdés, de tanultam a múltbeli tapasztalatokból.

Régen élsz ott? Nagyon szép környék, a kilencvenes években többször is jártunk arra, vakáción kívül is.

Boldogult anyósom, - míg fel nem világosítottuk - azt hitte, hogy Savoie-ből való vagyok, az akcentusom miatt! :))

2014. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Azért örülök, h ilyen jól elvagytok, de mi lenne, ha nem offolnátok a topikot szét?
2014. ápr. 17. 15:18
 17/22 anonim ***** válasza:
65%

Kaptál három-négy választ, de csak arra reagáltál, hogy szerintünk nem lehet ennyi idő alatt megtanulni franciául.

Utánanéztél azoknak a lehetőségeknek, amiket javasoltunk? Mert ennek semmi nyoma a válaszaidban!

Egyébként ne vedd sértésnek, ha egy kicsit offolunk, nem te vagy az első.

Akinek egy csöpp humorérzéke van, nem teszi az ilyesmit szóvá, már csak azért sem, mert nem is olyan nagyon tértünk el a témától...

2014. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Imádom, amikor még az a sértődős, meg ki tudja micsoda, aki rámer szólni a fórum társaira, hogy off szabályok itt is vannak. Még, ha annyira nem is olyan szigorúak, mint egyéb fórumokon. De igazad van, offoljatok csak tovább nyugodtan. Ja, és eddig két konkrét választ kaptam, abból egy volt olyan, amit ismerek is futólag, és vmennyire használható is. Miért kéne beszámolnom, hogy mi mellett döntöttem? Pláne egy vmire való ajánlat alapján. További jó offolós szórakozást!
2014. ápr. 18. 00:05
 19/22 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon viccesek voltatok.
2014. ápr. 18. 00:06
 20/22 anonim ***** válasza:
59%
Julianna, nem, nem régota, csupán 3 éve. :) Én ide ugy jöttem ki, hogy lényegében nem beszéltem franciául egy kukkot sem, szoval nekem még nincs Savoie-s akcentusom :D bárcsak lenne :)
2014. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!