Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol érdemes online spanyolt...

Hol érdemes online spanyolt tanulni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne fizetős legyen, és nagyon jól lehessen tanulni belőle. A válaszokat előre köszönöm! :)

2014. ápr. 17. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
duolingo.com, én is ott csinálom a leckéket, meg mellette egy Pons könyvből.
2014. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit értesz "nagyon jól" alatt. Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, szerintem online egyáltalán nem lehet nyelvet tanulni úgy, hogy azt később használni is tudd. Vannak persze próbálkozások, de a nyelvóra, tanárral, közösségben még mindig hatékonyabb, azzal együtt, hogy a magyar nyelvoktatási módszerek 100 évvel le vannak maradva.


A duolingvóval az a baj, hogy tudni kell angolul is hozzá, mivel magyarul nem tud a program (egyelőre csak az angolt lehet magyarul tanulni vele), és az már eleve nem hatékony, ha egy idegen nyelvet egy másik idegen nyelven keresztül tanulsz, sok félreértést okozhat.


A www.e-spanyol.hu-t tudnám ajánlani egyedül, ott vannak videók is, szótár is, igeragozás is, minden egy helyen. Aztán van egy jó blog is, amelynek ugyan nem a tanítás a célja, hanem inkább a tankönyvekben leírt marhaságokat teszi helyre érthető és olvasmányos magyarázatokkal, sok példával, ezt akkor ajánlom, ha mélyebben érdekel a nyelv és szeretnéd tudni, mi miért van: [link]

2014. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!