Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha önállóan szeretnék franciát...

Ha önállóan szeretnék franciát tanulni, akkor melyik könyv lenne a legjobb? Linkek lent

Figyelt kérdés

1. Somorjai Ferenc Tanuljunk könnyen, gyorsan franciául -> [link]

2. Pons Nyelvtanfolyam kezdőknek, francia -> [link]

3. Vida Enikő Allons-Y -> [link]

4. Assimil franciául könnyűszerrel -> [link]



2014. ápr. 26. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
1
2014. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a PONS van meg: nem bonyolítja és egyszerű. A többiről nem tudok véleményt formálni.
2014. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én imádtam tanulni a Tanulj könnyen gyorsanból, persze vannak hiányosságai: nincs hanganyag, így néhány szó rosszul rögzült, a szókincs bő, de múlt századi ezért előbb kezdd el Allons-y 1.-ből tanulni az alapokat, és a nyelvtani magyarázatokat és leíró dialógusakt, az összefoglaló szövegeket, a Tanuljunk könnyen gyorsan franciául-ból elsajátítani!!

Sok sikert!

2014. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Somorjai Ferenc Tanuljunk könnyen, gyorsan franciául -


[link]

2014. máj. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!