Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik origónál tettek felsőfokú...

Akik origónál tettek felsőfokú írásbelit! Adnátok pár tippet? Illetve írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Mivel a tesztjeim mikor jobbak,mikor rosszabbak,és a szövegértésnél is ki tudja milyen nehezet kapok,ezért gondoltam rá hogy a többi feladatból kellene nagyon jót írnom.A többibiől is meglenne a 40% szerintem.

Adjatok tippeket,hogy írhatnék pl. 80% körüli esszét,min.80%-os fordítást és egy 80-90%-os tömörítést?


Nem nagyravágyó vagyok,hanem ha nem olyan jó a tesztem és a szövegértésem (de abból attól is függ hogy milyen téma) akkor a többi "hozza be" az eredményt,ezért akarok ilyen jókat írni.



2014. máj. 6. 12:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Most csináltam meg amúgy a tesztet ami fent van a neten,az 67% lett.Csak valamikor sajnos nem sikerült ilyenre,ezért kérdeztem tippeket.
2014. máj. 6. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!