Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért lehet ez hogy már 16:30...

Miért lehet ez hogy már 16:30 óta tanulom kb és még most sem megy? (20:00)

Figyelt kérdés
Holnapra(2014.05.09)meg kell tanulni egy német verset(5 versszak).ebböl én már 2 versszakot kívülröl vágok a harmadikat akadozva a negyedikböl egy kicsit tudom és tovább nem tudok menni.amennyit tudok a negyedikböl annál elakadtam.nem tudom tovább.miért van ez?(pedig könnyen tanulok más nyelvet és verset más nyelven tehát ez egy kivételes eset csak nem tudom miért)
2014. máj. 8. 20:00
 1/5 GVivi válasza:
már unod a verset és semmi kedved sincs......tanulj még és holnapra kívülről fogod fújni...nálam is ez van...este akadozva megy reggel meg már folyékonyan tudom...pihenj utána vedd át mégegyszer
2014. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondjuk azt mondják hogy reggel jobban fog az ember agya:) köszi:) csak félek mert a tanár azt mondta hogy vagy 1-es vagy 5-:SSS
2014. máj. 8. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Magold be és kész. Amennyit görcsölsz rajta, még rég túllennél az egészen. Imsételd addig amíg megjegyzed.
2014. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld máshogy begyömöszölni az agyadba. Én mindent addig írok le amíg nem megy le fejből, sose mondom
2014. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azt hittem megölöm a tanárt :DD

tegnap este meg ma reggel bőgni tudtam volna hogy egyest kapok rá mert nem tudom megtanulni és ma mire sorra kerültem volna kicsöngettek:ddd azt mondta hogy majd hétfőm:dd mondom jólvan ügyes vagy:dd

2014. máj. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!