Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki, hogy tanul a Kreatív...

Ki, hogy tanul a Kreatív Kezdő tananyagából úgy, hogy az ne legyen olyan nagyon monoton?

Figyelt kérdés
Tehát nem azt kérdezem, hogy hogy kell vele haladni, csak azt, hogy mivel dobjátok fel? :) Nekem, a 3. leckétől már baromira monoton. :(

2014. máj. 10. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én norvégul tanulok a Kreatív anyagból, de nem teljesen úgy ahogy le van írva. Én olvasgatom is, de pl írásban is kikérdezem magam, mintha suliban dolgozatot írnék és pontozom a tudásom. :) Mellette én videókat is nézegetek youtubeon. Szerintem a nyelvtől is függ, amit tanulsz, de nekem a videók sokat segítenek, mindig megnézek egyet-kettőt pihenésként. :)
2014. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát, én egyenlőre csak a kreatívra támaszkodnék, mert amíg kevertem másokkal úgy nem haladtam semmit se, a nyelvtant bővítem az oxforddal, de még így is kissé monoton, és hogy monoton lassan haladok vele. Nehezen veszem rá magam, h folytassam, de kipróbálom, amit írtál. :)

Egyébként lehet tényleg csak, azért monoton, mert angol. :D De vhogy muszáj a beszédemet erősíteni. :)

2014. máj. 10. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!