Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » PONS francia megéri?

PONS francia megéri?

Figyelt kérdés
Előrehozott érettségim és középfokú nyelvvizsgám(TELC) van németből.Most az angolra gyúrok,de mellette tanulom a franciát is.Mennyire jók a PONS francia könyvek?Van megspórolt 8000 Ft-om (kb.).Anyukámék nem hajlandóak franciácól támogatni,de én fejlődni akarok.Most láttam a libriben leárazásokat,szerintetek jó a PONS francia(kezdő vagyok abszolút)?

#pons-francia
2014. máj. 13. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A kezdő csomagra gondolsz, 2 cd-vel, amit egy nagyobb dobozban árulnak?

Ha arra, megéri. Egyébként a PONS-os cuccok nagyon jók. Én azt javaslom, ne költs 8000 Ft-ot a csomagra, hanem próbáld megtalálni a neten.

2014. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,ezeket a drágábbakat letöltöttem már,csak láttam olcsóbb,500-2000 Ft-ig terjedő ponsos cuccokat,mindenféle függelékek meg nyelvtani összefoglalók.Szerintem elmegyek akkor a Libribe,és megnézem,hogy milyenek :) (azokat nem találtam meg a neten)
2014. máj. 15. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!