Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Zajebac és zajebac z bani...

Zajebac és zajebac z bani közötti különbség?

Figyelt kérdés
Egy lengyel ismerős elment tegnap mellettem és annyit mondott: Zajebac. (Lehet, rosszul írom.) Rámentem a guglira, aszerint ez szleng, angolul így hangzik: I'll kill you. Szóval Ki foglak nyírni. Utánamentem, rákérdeztem. Meg akart hazudtolni, azt mondta, rosszul hallottam, az nem Zajebac volt, hanem Zajebac z bani (így hangzott, lehet, nem így írják). És hogy az nem durva. És még neki állt feljebb. Nem hiszek neki, de van itt valaki, aki felvilágosítana, mi az igazság? (Utálom az ilyen patkányokat, akik beszólnak másoknak, csak mert tudják, úgysem érti őket senki.)Amúgy tudom mit hallottam: Zajebac. Ennyi.

2014. máj. 14. 10:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!