Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS! Hol tudok elkezdeni...

SOS! Hol tudok elkezdeni tanulni németül teljesen nulláról, társalgási szintig?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 15:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
autodidakta módon először is, hanganyaggal?
2014. máj. 15. 15:19
 2/13 anonim válasza:
Én kint tanultam meg iskolában ami külön csak külföldieknek van. Ott mi használtunk egy Tell me more nevű programot. A kiejtésben is segít mikrofonon keresztül. Keres rá. Tel me more Germany. De szerintem jobb ha nyelv iskolát keresel, mert ott legalább megtudod kérdezni olyan nyelvtani dolgokat amit nem értesz.
2014. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Baján a Frankelban :D
2014. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Munka mellett nehéz lenne beiktatni egy nyelviskolát :/

autodidakta módon kellene emiatt, vagy menjek levelezősre?

2014. máj. 16. 16:21
 5/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem teljesen kezdő vagyok, emiatt kellene egy nagyon jó könyv+cd vagy akármi, mert a semmiből elkezdeni a nehéz.
2014. máj. 16. 16:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok oldal és online közösség van nyelvtanulóknak. Kezdetnek szerintem bármelyik jó.


Pár tipp:

[link]

[link]

[link]


Nyelvtanhoz:

[link]

[link]

[link]


Oldalak, amelyek teljesen egyedül tanulókra vannak "szabva" kész leckékkel, feladatokkal, hanganyaggal:

[link]

[link]

[link]

vagy

[link]


utóbbit akkor javaslom, ha jól tudsz angolul, mivel ezt használja "második nyelvként" és a fordításos feladatoknál angolról németre vagy németről angolra kell fordítanod.

2014. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. máj. 17. 12:17
 8/13 Szuaszin válasza:
Egyértelmű, ledobatod magadat ejtőernyővel Németország közepén és megpróbálsz haza jönni(gyalog).
2014. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát persze, csakhogy ez nem angol, azt 1000x könnyebb tanulni, még ncore-on is találsz csupa angol nyelvű/feliratú filmet. Német nyelvtan is alig akad..
2014. máj. 21. 10:00
 10/13 Gedeon válasza:
At biztos, hogy ígérettel tele van a padlás . . . Szerintem egy magyarnak aki teljesen kezdő legeslegjobb ez: [link] Ez egy olyan találmány, amivel a MÁVSTART is és más szervezetek is 12 hónap alatt meg tudták tanítani pl. a kalauzokat vagy akik külföldre mennek dolgozni angolul és németül. A társalgási szint már egy bő fél év alatt is menne. . . Vizsgázni is lehet, és számomra már önmagában az egy garancia, hogy nem őnáluk kell vizsgáznod, hanem bevállalták, hogy Te bárhol vizsgázhatsz. SŐT ha nem sikerül levizsgáznod, akkor visszafizetik a tanfolyam árát. Részletfizetés is van, a német nyelvre éppen mostanában indul a START Német program. Ha érdekel meg is tudom mutatni interneten át, hogy én magam naponta hogyan használom, hogyan tanulok nyelvet.
2014. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!