Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kikaptuk ma az angol tz-t és...

Kikaptuk ma az angol tz-t és a tanár leordította a fejemet hogy a tojás az nem állati eredetű. Azt mondta attól még hogy kitolja nem lesz állati eredetű. Ez most akkor hogy is van? :D

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ööö.. pedig szerintem is állati eredetű.Megkérdeztem volna, hogy akkor mi?
2014. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Angol szakos létére milyen alapon ordítozik egy olyan dologért, aminek semmi köze a tanárgyához? (Még ha igaza is lenne...)

És akkor végül is milyen eredetű szerinte? Azt azért megmondta?

Talán beszélnie kellene a biológiás kollégájával, és kérni tőle egy szakmai konzultációt a tojás mibenlétéről. Egy kis továbbképzés még egy komoly, nagy tudású tanárnak sem árthat....

2014. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Micsoda tanárok vannak manapság, hihetetlen. :D Mivel angol tanár ezért nem ért a bioszhoz, nyilván nincs is igaza ne hallgass rá. Persze, hogy állati eredetű. Miért nem kérdezted meg, hogy szerinte mi tojja a tojást ember?! :"D
2014. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 doboszoli válasza:
82%
Az angol tanár(nő) butaságot propagál. A tojás nem más, mint egyetlen nagy petesejt(női ivarsejt). Ha fán teremne, vagy bokorban mint a krumpli, akkor lenne növényi eredetű.
2014. máj. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi köze van az angoltudásodhoz a tojás eredetének? Amúgy meg hülye hozzá, mert állati eredetű. Mi más lenne? Növényi?
2014. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eredetileg a tz-ben volt egy táblázat. Egyik oszlop állati másik növényi eredetű. Ide kellett beírni különféle szavakat és volt 3 plussz is amit nem kellett sehová sem írni. Be is írtam a tojást az állatihoz, ő meg kihúzta. Kérdeztem hogy akkor mégis honnan jön az a tojás...Akkor mondta hogy attól még hogy kitolja nem lesz állati eredetű. Mondom akkor milyen?? Erre a válasza: "Kussolj mááá!!". Óra után meg lebaszott az offő mit veszekszek én egy tanárral... :DDD
2014. máj. 22. 15:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah és egyébként ezzel együtt már 4 szó volt amit sehová sem kellett beírni...Dehát ez is hidegen hagyta :D
2014. máj. 22. 15:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez is azt tükrözi, hogy Magyarországon milyen alacsony szinten van az idegen nyelvek oktatása.

Szomszédos országokban ez úgy működik, hogy először rengeteg szó jelentését megtanítják, hogy legyen szókincs, majd elkezdenek mondatokat képezni, tanulják a nyelvtant és később szövegeket alkotnak.

Nálunk meg megy a nagy összevisszaság, kap egy jegyet a diák aminek semmi köze ahhoz, hogy mit tud az adott nyelvből.

2014. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon remélem, hogy a 9-esnek nincs igaza, és nem azzal kezdik, hogy szómagoltatással elveszik a tanulók kedvét az egésztől már az elején... :D
2014. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

akarom mondani 8-asnak, (a 9-es én voltam) :D



Amúgy szivesen meghallgatnám a tanár "verzióját" a sztoriról. Mert így valahogy nem érzem teljesnek. Egy tanár ritkán zárja le már elsőre élből annyival a vitát, hogy "kussojjámá"...

2014. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!