Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc angol középfokú nyelvvizs...

Telc angol középfokú nyelvvizsga, vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rosszat olvastam róla,hogy szívatós és hogy sok,kevésbé ismert kifejezéseket tartalmaz,valamint hogy elsőre nem sok embernek sikerül.

Én nyár vége felé szeretnék majd nyelvvizsgázni,a környékünkön Telc,Origó,Pannon vizsgahelyek vannak.

Továbbtanuláshoz kellene a nyelvvizsga,eddig úgy volt,hogy Telcre megyek,csak nagyon elbizonytalanítottak vele..



2014. máj. 25. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2011 augusztusában csináltam meg, elsőre meglett. Ha előtte alaposan begyakoroltad a feladatokat, nem ijedsz meg az ismeretlen szavaktól, akkor nem hiszem, hogy gond lenne. Nem volt annyira nehéz szerintem.
2014. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dexam nincs felétek?
2014. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Komplexre jelentkeznél?
2014. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komplexre fogok,ez a 3 fajta van a legközelebb.
2014. máj. 26. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy éve telceztem elsőre meglett, több ismerősöm csinálta ezt a fajtát és nekik is sikerült.

Igazából a tudásodtól függ, amikor én írtam akkor is voltak olyanok akik nem először jöttek.

Szókincs kell hozzá, de úgy hiszem az minden nyelvvizsgához szükséges. Az pedig könnyen fejleszthető, elég ha a kedvenc sorozatod szinkronos helyett angolra cseréled és elolvasod a napi híreket :) Máris többet tudsz mint azok akik csak a suliban feladott kötelező szójegyzéket magolják.

2014. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2014. máj. 28. 17:51
 7/7 Vas Tímea ***** válasza:

mindenre fel lehet készülni, csak idő és szorgalom kérdése. Én a TELC mellett voksolok, ezen okok miatt:


https://www.youtube.com/watch?v=Z02pesxjt6s

2014. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!