Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak (a többi a...

Mit csináljak (a többi a magyarázatban)?

Figyelt kérdés
Általánosban németet tanultam de nagyon sz*r a tanárom és megutáltatta velem a németet.Jövőre gimibe megyek és ott nyelvként kezdő angolt és haladó németet foguk tanulni. Ezzel az a probléma h semmit nem tudok németül és olyanokkal fogok egy csoportba lenni akiknek már van nyelvvizsgájuk.A nyáron fel szeretnék zárkózni a szintjükhöz de nyáron nem akarok nyelviskolába járni mert nagyon rossz szabadidőben járni.Hogy tanulhatnék meg könnyen nyáron németül?

2014. máj. 25. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha otthon tanulnád, akkor talán nem a szabadidőben tanulnál? Sőt, ha tanév közben járnál délután, akkor nem a szabadidődben járnál nyelviskolába...?
2014. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem teljesen más hogy nyáron felkelsz amikor jólesik és tanulgatsz egy kicsit szünetekkel eszel közbe meg ilyenek vagy mindennap felkelsz úgy hogy nyolcra odaérj a nyelvsuliba és reggeltől délig ottvagy mindennap és nem tarthatsz bámikor szünetet hanem tömény németezés.. szerintem is tökre ugyan az...
2014. máj. 25. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy nagyon jó magántanárt, de érdeklődj előtte, hogy ki, hogy tanít, nehogy beleválassz egy rosszba. Valamint érdeklődj a gimnáziumban tanuló diákoktól, hogy milyen szintű a haladó csoport. Mi az amit elsőbe már számon kértek tőlük. Sok gimnáziumba a haladó csoport is kezdő tankönyvekből kezd el tanulni, csak esetleg gyorsabban haladnak, hogy negyedikre elérjék az érettségi szintet.
2014. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!