Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet online, és élőszóban...

Hol lehet online, és élőszóban franciául beszélgetni más francia tanulókkal, gyakorlás céljából?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz, ha megkérdezhetem?
2014. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Franciaországban egészen biztosan lehet.
2014. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Én élőszóban nagyon szívesen beszélgetnék Veled, ezért kérdeztem, hogy hol laksz.:)


#2: Persze, nyilván Fr.o. a legjobb ilyen szempontból, de ha ott lenne a Kérdező, nyilván nem lenne ez kérdés, főleg ezen az oldalon.

2014. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az előző elmondta helyettem is. Ha Fr-ben lennék nem itt tettem volna fel a kérdést. :) Mo.-on lakom, nem rég kezdtem el a Franciát tanulni, és jó lenne már az elejétől online, és beszédben gyakorolni a tanultakat, vagy tanuló társsal, vagy akár olyannal is, aki már kinn él, de többet tud nálam, ez mondjuk már részlet kérdés. :)
2014. máj. 28. 21:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Vagy személyesen is jó nekem, tehát az mindegy, hogy online, vagy másképp. :) Budapesti vagyok.
2014. máj. 28. 21:09
 6/12 anonim ***** válasza:

nem tudok segíteni, de olvasd el

Kosztolányi Dezső: Gólyák

[link]

2014. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Leszavaztalak, mert nem a kérdésemre válaszoltál. Ettől független elolvastam. Ez a lényegen nem változtat, hogy szükséges, h legyen kivel gyakorolnom. Hiába tanulok apránként, ha használni nem használom a tanultakat.
2014. jún. 2. 13:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Budapesten a Francia Intézetben lehet érdeklődni. Régen voltak szervezett társalgási délutánok diákoknak.
2014. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a Francia Intézet Budapesten van az I. kerben.
2014. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2014. jún. 2. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!