Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kezdek félni az angol nyelvviz...

Kezdek félni az angol nyelvvizsgától. Már csak pár nap múlva lesz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Január 15én megyek középfokú szóbeli angol nyelvvizsgára. Meg kell mondani hogy tartok tőle egy kicsit. Főleg a magnóhallgatástól. Mit tegyek. Ti már nyelvvizsgáztatok? Milyen volt a hallott szövegértés?
2009. dec. 31. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
na hogy sikerült?? :)
2010. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
a beszélgetős rész nagyon egyszerű volt. az egyik legjobb az enyém lett. A hallott szövegünk meg nekünk is olyan 2-3 hét múlva lesz meg... Szerintem az is sikerült. Arról szólt hogy volt egy ürge és elment nyaralni asszem Bangkokba... és hogy ott mit csinált stb...
2010. jan. 17. 19:36
 13/15 anonim ***** válasza:

örülök hogy tudtad :)

nekünk még mindig nem derült ki a magnózás. ma van egy hete, hogy voltam...

2010. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nekünk se derült még ki. de már várom. majd áruld el azért hogy hogy siekrült :)
2010. jan. 18. 20:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia,hát nekünk ma volt a próbanyelvvizsga angolból! 7-es vagyok...Eléggé izgultam,de azt mondták,hogy 32 pont körül van a szóbelim,ami legjobb az osztályunkban:) Tehát ne izgulj,ha tudod,akkor menni fog:) Sok sikert!
2014. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!