Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olaszul kéne fogalmazást írni...

Olaszul kéne fogalmazást írni a nyárról, de sehogy nem tudom elkezdeni! Valaki segítene egy kicsit?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 14:43
 1/4 anonim válasza:
0%

L'estate è qui


E 'stato lo scorso autunno,


domani sarà per ogni stagione, mi piace perché

amerò la vita.

Nem beszélek olaszul, a Google fordítóval dolgoztam.

Cím: Nyár van

Tegnap ősz volt, holnap meg bármilyen évszak is lesz, szeretem, mert szeretem az életet.

2014. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs Terka, ne dolgozz Google fordítóval, főleg ha nem tudod ellenőrizni. Ez egy értelmetlen szöveg, értelmetlen igeidőkkel és ide nem illő kifejezésekkel. A fordító programok legtöbbje nem működik rendesen.


A kérdezőnek: talán ha valamit írnál magyarul egyszerűbb lenne....

2014. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Nem használom ilyesmire a Google fordítót, már réges-régen rájöttem, hogy szöveg "normális" fordítására nem alkalmas.

Nekem erre nincs is szükségem, de arra nagyon jó, hogy egy-két ismeretlen szó eredetére, kiejtésére felhasználja az ember. :) Egyébként, ha valaki magyarul sem kap ihletet,

tök mindegy, milyen szinten NEM tud fogalmazást írni.:)

2014. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyári szünetről írj
2017. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!