Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokról felsőfokú angol...

Középfokról felsőfokú angol nyelvvizsga hogyan?

Figyelt kérdés
Most csináltam középfokú nyelvvizsgát, viszonylag jó eredménnyel. Szeretnék egy felsőfokút még 2 éven belül, viszont eddig csak a suliban tanultam nyelvet. Most viszont egyetemre megyek, ahol ha minden igaz nem lesz angol, csak valamennyi szaknyelvet kell tanulni. Mit csináljak? Próbáljak meg egyedül felkészülni vagy inkább nyelvtanfolyamra járjak? Menyivel nehezebb? Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 15. 01:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kicsit attól tartok, hogy ha 2 évig nem lesz angol órám sokat felejtek, hiába olvasok és nézek angolul filmet. Akkor melyik jobb, ha folyamatosan járok 2 évig tanárhoz, vagy ha a vizsga előtt néhány hónappal csinálok egy intenzívet?
2014. jún. 15. 15:33
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy évig tanárhoz járni alsó hangon is 200.000, két évig 400.
2014. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tanfolyamot néztem még, az olcsóbban jönne ki. Köszönöm a válaszokat! Ezeket figyelembe véve akkor még kitalálom mi legyen! :)
2014. jún. 15. 17:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem mindig az olcsóbb a konvertibilissabb. :)
2014. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!