Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hatékonyabb úgy angolul...

Hatékonyabb úgy angolul tanulni, hogy egy könyvben a páratlan oldalon elolvasom magyarul, majd mellette a pároson angolul?

Figyelt kérdés
Van ilyen?

2014. jún. 27. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Már minél hatékonyabb? A semminél biztosan, de nem értem, mrie gondolsz.

Persze van ilyen könyv.

2014. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz?

Párhuzamosan elolvasod magyarul a történetet, ebből fogod tudni kb. miről szól, és utána angolul.


itt nyilván nem kezdő angolosnak jó, hanem akinek van egy minimum pár ezer szavas alap nyelvismerete, de nincs komolyabb szókincse.


Nem hallottam még ilyenről, csak az előbb kérdezte itt valaki hasonló módon van-e ilyen könyv. Ebből jött a gondolat hatékony lenne-e. A duolingo-n hiába 14. szint, végigcsináltam 96%-os teszt, de nem tudok angolul.

Valahogy meg kellene tanulni.

2014. jún. 27. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy kérdésed szerint MINÉL hatékonyABB ez a módszer.
2014. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A semminél hatékonyabb, szerintem viszont borzasztóan unalmas, ha szeretsz filmezni, akkor inkább nézz filmeket felirattal.
2014. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!