Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Így fel tudok decemberre...

Így fel tudok decemberre készülni decemberre felsőfokú angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Decemberben lesz 3 éve, hogy letettem a középfokú angolt. Azóta nem igazán foglalkoztam az angollal, csak bejártam a suliban órákra, elég sokat felejtettem. Nyáron járnék nyelvsuliba, ősztől pedig tanárhoz.

Itthon pedig angol filmeket néznék, angol könyveket olvasnék, és a neten is angolul böngésznék, az ismeretlen szavakat kiírnám, és megtanulnám.


Szerintetek így van esélyem? Még valami tipp?


2014. jún. 29. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:

-decemberre a kérdésben


amúgy 17/L, ha számít

2014. jún. 29. 13:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért pont december? Ha felvételihez szükséges, akkor bőven ráér a március, mivel az érettségire is tanulni fogsz, így az a tudás csak mellérakódik, nem gátol.

Egyébként a rendszeres tanulás és angolul való beszéd/hallás segít a legtöbbet. Ha filmeket nézel angolul nézd, az elején pedig használj még angol feliratot.

2014. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mozgass meg mindent. Akkor menni fog.
2014. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 hónap alatt szeretnél folyékonyan angolul megtanulni beszélni, olvasd el ezt: [link]
2014. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!