Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha magántanárral szeretnék...

Ha magántanárral szeretnék tanulni angolul mennyibe kerül 1 óra?

Figyelt kérdés
Úgy értem,már vannak 1500 ft-tól is, de nekem elég rossz tapasztalataim vannak... Vki tudna esetleg egy jó tanárt ajánlani, aki a 10. kerben tanít, vagy esetleg házhoz jönne? Fontos lenne. Tudom, van sok oldal, ahol válogathatok, de most személyes tapasztalat alapján szeretnék választani,mert már 2 tanárt is kipróbáltam, de nem kérik vissza, amit leadnak, nem hallgatunk hanganyagot, pedig nekem ez az egyik gyengém, stb...
2010. jan. 5. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanárfüggő. Egy kevesebb tapasztalattal rendelkező 1500 körül van, egy tapasztaltabb viszont 2500-3000. Bár településenként ávltozhat.
2010. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Voltam én már 3000/45 perc és 1000/45percért is.

De utóbbi a sulimban tanító egyik tanár volt. Kérdezz rá a te sulidban van-e tanár aki vállal (saját nem vállalhat, de aki nem tanít az igen).

2010. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Sulimban? Sajnos már 29 éves vagyok.... :)
2010. jan. 5. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetemen tanuló diákok sokszor szívesen vállalnak akár 1000Ft körüli óradíjért oktatást.

Én is ilyen "tanárhoz" járok, nekem bevált.

A gyengéidre pedig nem tudok most megoldást, talán amikor tanárokat válogatsz, és egyeztetsz, beszéld meg velük hogy te erre akarod fektetni a hangsúlyt.

2010. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!