Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Rendelt már valaki Nyelvmester...

Rendelt már valaki Nyelvmester Buldózer angol csomagot Neményi Andrástól? Vélemények? Minden érdekel a hogyan néz ki, hány oldalas, milyen a CD-től kezdve a haladó csomagig :-)

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy mik vele a tapasztalaltok?
2014. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
két és fél év alatt nem válaszolt senki? vajon miért?
2017. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rossz, jó sok pénzért. Egyik rokonom vette meg.


A/4-es méret, nagyon vastag papírra nyomva. Totál káosz az egész beltartalom, ebből nem lehet rendesen nyelvet tanulni. Annyi előnye van, hogy fonetikusan is le vannak írva a szavak, viszont sokkal jobban megéri akkor már egy olyan szótárat venni, amiben van IPA (fonetikus) átírás is a szavak mellett. (Pl. Kis László féle angolmagyar szótár ilyen...).


Pénzkidobás.

2018. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez a könyv nagyon jó olyanoknak akik már némi alappal rendelkeznek.

Akik nulla szintről indulnak, azoknak nem ajánlom.


Én nagyon jól tudok belőle tanulni, /kb 25 éve tanultam angolt/ és meg lehet belőle tanulni választékosan beszélni,miután már valakinek szókincse van,. valamelyest érti a grammatikáját.

2018. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!