Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék ingyen online...

Hol tudnék ingyen online hollandul tanulni?

Figyelt kérdés
Teljesen az elejétől, kezdő vagyok, még semmit sem tudok, de szeretnék hobbiként valamennyire megtanulni hollandul. Tud valaki egy jó oldalt?
2014. júl. 11. 13:51
 1/2 anonim válasza:

livemocha.com

italki.com

angoltudás szükséges, de remek oldalak.:) az elsőn teljesen kezdő szinttől vannak leckék, mindenfélék. a másodikon inkább kiválaszthatod a tanulni kívánt nyelvet és anyanyelvi beszélőkkel veheted fel a kapcsolatot. rengeteg barátot szereztem ott :)

2014. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt még találhatsz anyanyelvi beszélőket:

mylanguageexchange.com

conversationexchange.com

penpalworld.com



Itt olyan barátokat szereztem, akik úgy megtanítottak hollandul, hogy itt nem hiszik el, hogy nem vagyok holland, most készülök az itteni holland "érettségire. Ja, és most, hogy itt vagyok Hollandiában, rendszeresen látogatnak meg, és nemcska azért kérdezik, hogy vagyok, mert így szoikás!

2018. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!