Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha könyvelő szeretnék lenni,...

FeleBarát kérdése:

Ha könyvelő szeretnék lenni, milyen nyelvet tanuljak: olasz vagy orosz?

Figyelt kérdés

Az angol megvan, ehhez szeretném tudni, melyikkel járnék jobban. Ugyanis anyukám tud mindkét nyelven, és meg tudna tanítani ingyen és bérmentve. :P

Köszönöm!



2014. aug. 2. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Oroszt, de nem azert mert konyvelo akarsz lenni, hanem angol utan hasznosabb mint az olasz.
2014. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könyvelő vagyok, beszélek angolul, németül és oroszul. És egyik se kellett még soha a szakmámhoz. :)))
2014. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Az orosz hasznosabb? :O Ezt sem tudtam, nekem szubjektív az olasz jobban tetszik, én azt tanulnám! De ha nem tudsz választani, akkor tanuld meg mindkettőt!
2014. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orosz. Azért mégiscsak többen beszélik, mint az olaszt.
2014. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hacsaknem olaszorszagba vagy oroszorszagba mesz, nem kell majd egyik se a szakmadhoz. Max ha multinal akarsz elhelyezkedni, akkor egy plusz nyelv ismerete elony lesz, de ennyi. Azt tanuld, amihez tobb kedved van.
2014. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könyvelőnek az olasz határozottan. Olasz cégnél dolgozom, ismerek olasz tulajjal bíró könyvelőirodát ahol egy olaszul beszélő könyvelő kincset érne. Amúgy meg Olaszország az egyik legnagyobb kereskedelmi partnere az országnak, sok olasz cég van jelen itthon. Az orosz is jó nyelv, de a gazdasági haszna kisebb az olasznál egy könyvelőnek. Sok sikert!
2014. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!