Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ennyi idő alatt...

Szerintetek ennyi idő alatt meg lehet tanulni angolul?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ez év szeptemberében kezdem középiskolás éveimet ami 5 évig fog tartani.Ebben az 5 évben végig fogom tanulni az angol nyelvet,és utána szeretnék Amerikába költözni csak attól félek,hogy 5 év alatt nem fogok tudni perfekt angolul :/

Szerintetek mennyi az esély rá,hogy 5 év alatt jól megtanuljak ? Nektek meddig tartott az angol nyelv tanulása ?



2014. aug. 7. 16:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

A nyelvet meg fogod tudni tanulni.

Amerikába nem fogsz tudni kiköltözni.

2014. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
5 év alatt simán meglehet tanulni angolul persze, ha rendesen tanulod. Én 9 évig tanultam iskolában és még sem ragadt rám semmi, én meg magamtól nem tanultam. Végül 1 éve magamtól kezdtem neki (lényegében a nulláról) és mára azt mondhatni, hogy egy stabil középszint simán megvan. Ergo el tudok beszélni, megértem a filmek többségét, értem az angol nyelvű cikkeket stb.
2014. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Természetesen meg tudsz tanulni jól angolul, ha igyekszel. Nem kell /és nem is lehet/ perfekt tudás ahhoz, hogy kint elboldogulj. Egyre tökéletesedni fogsz, ez egy soha véget nem érő folyamat.
2014. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat.Remélem minden jól fog menni :)
2014. aug. 8. 13:59
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Első, te egy hülye vagy! Kérdező, 5 év alatt simán!
2014. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Az első miért lenne hülye?

Kérdező, a nyelvet perfektül meg tudod tanulni (persze nyelvérzék, szorgalom kell hozzá), de kiköltözni már nem ilyen könnyű. Persze 5 év alatt sok minden változhat, de félek, csak nehezebb lesz a bevándorlás. Hogy gondoltad ezt, 5 év múlva fogod magad és felszálsz egy repülőre? Ez sajnos nem ilyen egyszerű...

2014. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem először is pénzt akarok gyűjtetni + a szüleim is besegítenének.Elintézném magamnak a zöldkártyát és a munkavállalási engedélyt.New Yorkban pedig lakik egy rokonunk egy kedves ismerősünk aki segíteni az első lépésekben.
2014. aug. 8. 22:51
 8/21 anonim ***** válasza:
Aha én ezt értem,de azt ugye tudod, hogy minimum félmillió dollárt (~120 millió forintot) kell befektetned az USA-ban, hogyzöldkártyát kapj. Ha van erre felesleges 120 millád, akkor tényleg mehetsz. ((Lehet, hogy csak 115))
2014. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

"Első, te egy hülye vagy! Kérdező, 5 év alatt simán!"


Ötödik, szerintem meg te vagy hülye!

2014. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szóval én vagyok a hülye ? Nézzük csak, olyan értelmetlent írt az első, hogy 5 év alatt tuti nem tud majd Angolul, és tuti nem költözik ki, ezt ő honnan tudja ? Aki ezt normálisnak találja, az szintúgy hülye (Vagyis te barátom!).
2014. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!