Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ennyi idő alatt...

Szerintetek ennyi idő alatt meg lehet tanulni angolul?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ez év szeptemberében kezdem középiskolás éveimet ami 5 évig fog tartani.Ebben az 5 évben végig fogom tanulni az angol nyelvet,és utána szeretnék Amerikába költözni csak attól félek,hogy 5 év alatt nem fogok tudni perfekt angolul :/

Szerintetek mennyi az esély rá,hogy 5 év alatt jól megtanuljak ? Nektek meddig tartott az angol nyelv tanulása ?



2014. aug. 7. 16:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azt írta,hogy meg tud tanulni, csak kiköltözni nem fog tudni... szövegértés egyes
2014. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hú bakker, beégtem :) Bocsi mindenkitől!
2014. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy 120 millió forintomba lenne :) Az egyik ismerősömnek is van zöld kártyája és 1000-eurójába volt az az 300.ezer forint.
2014. aug. 10. 20:14
 14/21 A kérdező kommentje:
De hogyha félmillió dolláromba kerülne mindez akkor sem lenne ez nekem nagy probléma.Megoldanám :)
2014. aug. 10. 20:17
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát mehetsz zöldkártyalottóra, de kb 1-2% esély van rá, hogy nyersz is. Ha tényleg megoldod azt a félmillió dollárt, akkor tényleg nem lesz gondod. Csak szerintem, ha a szüleidnek lenne 120 millió forint felesleges ingó tőkéjük, akkor nem itt kérdeznéd ezt, hanem a személyi titkárodtól...
2014. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Persze, csak úgy megoldod a félmillió dollárt, tuti. :D


Hány éves vagy, 12? :D Sokat tudsz a világról...

2014. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok :D Apum pedig vállalkozó és nem számít,hogy mit kérek megadja nekem :) De szerintem ez magánügy és nem tartozik senkire,hogy a családomnak mennyi fölösleges pénze van és,hogy mire adjuk ki.De azért köszönöm a válaszotokat.
2014. aug. 14. 10:08
 18/21 anonim ***** válasza:

Jézusom, már megint egy beképzeld kis p*csa, aki azt sem tudja, miről szól az élet valójában.


"nem számít, mit kérek, megadja nekem" - akkor légyszíves kérjél kettő baromi nagy pofont, mert neked az kellene leginkább!

2014. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Egy fiú vagyok,kettő képzeld nem szoktam apu nyakára járni,de amit kérnék azt megadja mert nem akarja,hogy hiányt szenvedjek bármiben is.Tudom hol a határ és azt be is tartom.Számtalanszor jótékonykodtam"tunk"már embereken,hogy legalább egy röpke kis boldogság jusson a szegényeknek is.Bármi pénzt hajlandó lenne nekem adni,hogy teljesítsem a vágyaimat és szerintem ettől még valaki nem élkényésztett hanem szerencsés,hogy ilyen jó szülei vannak.

De úgy látom,hogy erre az oldalra se fogok többet járni mert ahogy látom itt csak irigy és rosszindulatú emberek vannak,ítélkeznek egy olyan ember felett akiről azt sem tudják,hogy valójában milyen is ő....

2014. aug. 14. 20:30
 20/21 anonim ***** válasza:

"itt csak irigy és rosszindulatú emberek vannak"

Ne törődj mások irígységével. Megkaptad a választ a kérdésedre, ez a fontos. Nem kell egy ilyen oldalon kitárulkozni. És főleg bízz a szüleidben, ha támogatnak, velük érdemes megbeszélni a terveidet. Ha kell, szívesen segítek, amennyiben Budapesten vagy környékén laksz.

2014. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!