Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek angol és német...

Szerintetek angol és német mellé érdemes még franciául is megtanulni?

Figyelt kérdés
2 nyugati nyelv után érdemes még egy harmadikat is? Más ötletem nagyon nincs, mert a szláv nyelvek egyáltalán nem tetszenek. A francia szép, de lehet, hogy lenne hasznosabb nyelv is.
2014. aug. 9. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes! De az is kérdés, hogy milyen területen szeretnéd hasznosítani a harmadik nyelvet.
2014. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt sosem lehet tudni, hogy mikor, milyen helyzetben jön jól. Mindenesetre tetszik.
2014. aug. 9. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igaz, de a munkakör alapján lehetséges, hogy jobban járnál másik nyelvvel, ezért is írtam. De veszíteni valód nincsen vele, nekem is nagyon tetszik a francia nyelv.
2014. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, nyelvet tanulni mindig érdemes!


Én az angol és német után először spanyolul tanultam meg, de negyedikként én is most a franciát kezdtem el. Szerintem gyönyörű nyelv, és az EU-ban mindenképp hasznos.

2014. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon is érdemes. Amúgy szerintem a francia szép és amúgy is az is az eggyik világnyelv
2014. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Érdemes! A francia gyönyörű nyelv
2014. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyetértek!
2014. aug. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!