Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Helyes ez a mondat? S jól...

Helyes ez a mondat? S jól fordítottam le? "We're brothers. That's never going to change"

Figyelt kérdés

"We're brothers...That's never going to change"

Testvérek vagyunk...Ez soha nem fog változni


Angolul szeretném belegravíroztatni az ajándékomba a barátomnak. Szeretném megkérdezni, hogy helyes-e így?



2014. aug. 17. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Búcsúnak tűnt, de örülök, ha nem az.
2014. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szép estét kívánok Kedves Tamás!


Tiszteletem!


Elsősorban szeretném tiszta szívből megköszönni a kedves szavaid. Szívből kívánok hasonló jókat neked, a barátaidnak, S nem utolsó sorban a családodnak.


Nagyon szépen köszönöm a tanácsod, ahogy a többi kedves válaszadónak is. Az ajándék megrendelésem már elküldtem az éjjel, az említett angol szöveggel gravíroztatva.


Boldog, nyugodt, békés napokat, S jó egészséget neked és a családodnak, rokonaidnak, barátaidnak.


Vigyázz magadra/magatokra!


Üdvözlettel:

Ádám

2014. aug. 18. 01:00
 13/14 A kérdező kommentje:

Búcsú semmiképp.


Csupán egy örök, igaz barátság, miben testvérekre leltünk egymásban, így nekem ő is a családom, ahogy viszont.

S szeretném ezzel az ajándékkal is kifejezni, hogy ez sosem változhat, bármi történjék is.

Jóban, rosszban, egészségben, betegségben, szegénységben, gazdagságban, S még sorolhatnám, a lényeg, hogy minden időkben.

Ezért gravíroztattam ezt a két kis rövid mondatot, mert ebben benne van minden.


Testvérek vagyunk és ez soha nem fog változni. :-)

2014. aug. 18. 01:10
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha nem a testvéred és nem is hivatalosan örökbe fogadott testvéred, csak nagyon jó barátod, akkor a bro szót használd. Igaz szelngszó, de soha nem hallottam még a brother-t ilyen helyzetekben.


"We're bros." Magyarul a "bátyók vagyunk" lenne a fordítása.

2014. aug. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!