Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cirill betűs felírat van a...

Cirill betűs felírat van a gyűrűmön, nem tudom mit jelent, aki tud ilyet olvasni, segítene?

Figyelt kérdés

Nagymamámnál leletem egy gyönyörű ezüst gyűrűt, amin valamiféle felírat ékeskedik. Cirill betűvel írták, ám hiába próbáltam én hozzánézni a cirill abc-hez, néhány betűt nem tudtam jól megfejteni, ezért nem adott ki semmilyen megfejtést a fordítóprogram. Talán abban lehet a hiba, hogy itt egyszerűsítették a betűket, mert nagyon apró, illetve kézíráshoz hasonlít. Ezért olyanok segítségét várnám, akik tudnak ilyet olvasni. Sejtésem szerint vagy szerb vagy bolgár felírat van rajta. Ez egy női megérzés, ne is kérdezzétek. :) Ha felvenné velem a kapcsolatot valaki, akár itt a kérdésnél, akár levél formájában, csatolnék képeket (nyilván, úgy van csak értelme).

Hálás lennék bármilyen segítségért! Köszönöm! :)



2014. aug. 20. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én oroszul tudok csak
2014. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

szerintem a felirat ami rajta vagy: "egy gyűrű mind felett, egy gyűrű kegyetlen, egy a sötétbe zár, bilincs az egyetlen"

de ez nem cirill betű, hanem ork nyelv :D

2014. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendkívül humoros, és eredeti! :') Ja... nem, de azért, köszi, hogy hozzászóltál. Első válaszolónak küldök egy privát üzenetet, ha nem bánja.
2014. aug. 20. 00:37
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Én tuok szerb(horvát)ül, az is cirillbetűs.

Ja znam srpskohrvatski, koji je s cirilicom.

2014. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tégy fel róla képet. Majd mi megfejtjük. ;)
2014. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudok segíteni, tudok szerbül :)
2014. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol van a kép ?
2014. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!