Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes elkezdenem franciául...

Hugó 14 kérdése:

Érdemes elkezdenem franciául tanulni?

Figyelt kérdés
Megszeretnék tanulni franciául de még angolul csak középszinten tudok. Midkét nyelvet megszeretém tanuli felső szinten de vajon árt ha egyszere tanulom a két nyelvet?

2014. aug. 22. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy ártana, bár nem ugyanaz a nyelvcsalád, így nagyon ritka lesz, amikor egyik segíteni tud a másik tanulásában, sőt, vannak olyan szavak, amik hasonlóak, de mást jelentenek, szóval ezzel vigyázni kell, de nem hinném, hogy olyan egyszerű lenne ezeket összekeverni. Én is angol-franciát tanulok, angoltudásom picivel a középfok felett van, francia pedig még nincs középszinten, de szerintem megfelelő idő- és erőbedobással a franciát is könnyen meg lehet tanulni, egyébként tényleg csodálatos nyelv, én a legelső órán beleszerettem, ez azóta is tart! :) és szerintem ha a hasznát nézed, az egyre hasznosabb nyelvek kategóriájába tartozik, csak ajánlani tudom! Sok szerencsét! :)
2014. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!