Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék megtanulni norvégul....

Szeretnék megtanulni norvégul. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni norvégul, és később Norvégiában élni is akár. Ha van ötletetek, hogy hogyan kezdjek hozzá írjatok!


Ha van köztetek olyan, aki szeretne közösen tanulni, az írjon ide: application@mpp.hu vagy írjon üzenetet itt.



2014. aug. 27. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen keress tanárt, mert egyedül nagyon nehéz
2014. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, én is norvégul szeretnék tanulni, még kezdő vagyok, most kezdem. ha gondolod, összedughatjuk a fejünk! Üdv.
2014. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ezeöccá ***** válasza:

Nem olyan nehéz, de legyen legalább középszintű az angol- vagy a némettudásod.

Türhetően meg lehet tanulni egyedül is, a norvég rádió (nrk.no) rengeteg letölthető műsort kínál, ha ráérek szoktam hallgatni, rádiódokumentum, színház, stb.

2014. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 deadly108 válasza:
[link] online oktatás legjobb, és ha itt kezdet akkor nyugodtan hivatkozz a Vega Ricsire.
2014. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!