Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanuláshoz motiváció?

Haemorgen kérdése:

Nyelvtanuláshoz motiváció?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Motiváljon a pénz, az új hely lehetősége. Ezen felül az is jó, ha tetszik a választott nyelv.
2014. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberiség tudását gyarapító írások minden tudományterületről átlagosan csak 10-15 évvel később jelennek meg magyarul, mint eredeti nyelven (már ha egyáltalán kiadják honosítva). Szerintem ez elég motiváció kell, hogy legyen.
2014. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Keress külföldi levelezőtársakat. Ha szerencsés vagy kifogsz egy jó arcot aki segít is meg érdemes is miatta tanulni.


[link]

2014. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Manapsag az angol "elengedhetetlen"...neten is, laptopon is, telon is, stb egy csomo mindent inkabb angolul kapsz meg... persze kivetel erositi a szabalyokat de szerintem te is latod mennyire fontos nyelv lett az angol... Tovabba nagyon keresik, es nagyon jol megfizetik a nemeteseket...Errefele is van egy par nemet ceg, akik keresik azon szemelyeket, akik tudnak nemetul...es ahogy hallottam a fizetesuk nem kispalyas :) vagy egy csomo filmbe van egy csomo spanyol kifejezes :P vagy egyes nyelveket mar csak a szep hangzasukert is erdemes megtanulni :)
2014. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!