Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Igaz, hogy ha felsőfokú...

Igaz, hogy ha felsőfokú nyelvvizsgára jelentkezem és nem érem el az előírt százalékot, megkaphatom a középfokú bizonyítványt, ha az ahhoz szükséges százalékot elértem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nyelvvizsga függő, nem mindegy hol csinálod.

Van ahol a középfokúnál is megadják a felsőfokút, ha bizonyos százalékot elérsz.

2010. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

én nem hallottam ilyenről.

Olyanról halottam, hogy ha emelt érettségit tesz valaki, és elér egy bizonyos százalékot, akkor kaphat középfokút, ha nem éri el, de jó az eredmény akkor meg alapfokot.

De ilyet még nem hallottam,hogy ez nyelvvizsgán így lenne. De talán a nyelvvizsgák honlapján leírják, hogy van ez.

2010. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Láttam ilyet, de fogalmam sincs, hogy melyik. :S
2010. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb nyelvvizsgán nem.
2010. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

volt ilyen, de már nincs.


csak emelt érettséginél...

2010. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!