Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hogyan lehet jól...

Szerintetek hogyan lehet jól megtanulni magántanár nélkül angolul?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 15:52
 1/4 anonim válasza:

Én rengeteg youtube videót néztem/nézek, abból észrevétlenül megtanultam az adott téma (divat, smink) szakszavait, plusz a szlenget is ismerem.

Amikor egy teljesen ismeretlen nyelvű sorozatot néztem felirattal, megfigyeltem, hogy előbb utóbb rámragadtak a gyakran ismételt szavak és mondatok.

2014. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig angolul beszélgess a barátaiddal, (és közben jegyezzétek, hogy mi nem jut az eszetekbe, vagy mit tudtatok rosszul, és nézzetek utána,) keress angol anyanyelvűeket klubokban stb, olvass angolul, nézz filmeket angolul szinkronizálva (és lehetőleg angolul feliratozva is), stb.
2014. szept. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És tudtok olyan weboldalakat, ahol emberekkel tudok angolul beszélni, úgy,mintha levelező társak lennénk?
2014. szept. 6. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, indulásnak mindig ott a facebook
2014. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!