Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez helyes így? Ha nem kérlek...

Sziszka7249 kérdése:

Ez helyes így? Ha nem kérlek javítsd ki

Figyelt kérdés

The summer was very good. I've been a lot of great moms Gyömrő.

I met with my friends.

I went to the beach a lot. It was a very nice place. I have a lot of sun and swim. Sports day was July 26. Could paddling, kayaking, motorboat. It was music. I met a lot of nice people here who can keep in touch to this day.

This is also where my mother had a few days at a resort as well. The hotel and the food was fantastic



2014. szept. 2. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Míg én írtam, megszületett az újabb válasz, de az én munkám se vesszen kárba, ugyanaz pepitában:

Very fun nem jó, mert a fun nem melléknév. Főnév előtt nem mondhatod, hogy nagyon.

Beside this helyett besides, itt nem helyről van szó. I've met nem jó, hiszen a múltban történt, nem kötődik a jelenhez. Ráadásul egy mondatban nem lehet keverni az igeidőket.

"lieing under the sun" ez elég furcsa kifejezés, van arra rendes szó. És mindenesetre nem így kell írni, megmarad az y, eltűnik az e.

"We could paddling": could után nincs -ing, első alak van.

"lot more interesting thing" Először is a lot, másodszor is, ha több, akkor többes szám."There were many amusing song": ha many, akkor többes szám.

"keep the contact": ez Hunglish, angolul nem így van.

"had a few days" nem jó, lásd fent.

2014. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 chtt ***** válasza:
Ketten csak összehozunk valamit. :)))
2014. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nagyon köszönöm, sokat segítettetek!:) Annak ellenére h nem én írtam ki a kérdést :DD. Egyébként mindig ilyen "kis" nyelvtani dolgokkal rontom el a mondatokat, szövegeket :/ Azért próbálkozom :)
2014. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!