Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol a legjobb a nyelvi tagozat?

Hol a legjobb a nyelvi tagozat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy bajban vagyok, mert lassan dönteni kéne a sorrendben és nincsenek tapasztalataim. 8.-os vagyok és ezek azok a gimik, amiket választottam:


- Veres Pálné

- Eötvös József (Budapest)

- Madách Imre

- BME által alapított Angol-Magyar kéttannyelvű


Mindenképpen azt a sulit szeretném elsőnek jelölni, ahonnan egyenes út van a jó középfokú nyelvvizsgához angolból és esetleg külföldön való továbbtanuláshoz (Nagy-Britannia). Valaki, aki hallott róla vagy személyesen is átélte ezeket valamelyik suliban, fel tudna nekem állítani egy erősségi listát? Esetleg tudnátok még ajánlani kevésbé erős angol tagozatos gimiket, amit be tudnék írni harmadiknak, hogy valahova BIZTOSAN felvegyenek?


Tavaly kitűnő voltam év végén, idén félévben is arra hajtok. Járnék matek előkészítőre is az Eötvösbe, azt jó ötletnek tartjátok? Járok külön angoltanárhoz is, esetleg nulladik évfolyamos nyelvi? Mit gondoltok ezekről?


Utólag is bocsánat, hogy ennyit kérdezek, de semmit sem tudok és jó lenne egy kis infót gyűjteni, mielőtt döntök.



2014. szept. 3. 18:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Ehh, BME kéttannyelvű mégse...tandíjas :// Pedig nagyon tetszett. :(
2014. szept. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!