Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki jól tud angolul! Lefordíta...

Aki jól tud angolul! Lefordítaná nekem ezt magyarról angolra?

Figyelt kérdés

Nem tudok semmit angolul, és nagyon megköszönném ha segítenétek, mert holnapra be kell adnom egy fogalmazást, és nem szeretnék egyest kapni..:(


Tehát ez lenne az:


Mi 7 éve elköltöztünk Kaposvárról Pestre, mert a szüleim elváltak.Három testvérem van, két nővérem, és egy bátyám.Már felnőttek, ezért csak a bátyám lakik itthon velünk.Nevelőapám van akit nem szeretek, és nem túl jó vele a kapcsolatom.Szeretem a sportokat, sokat szoktam görkorcsolyázni, és biciklizni.Ezen kívül szeretem a rock zenét, a kedvenc bandám a Suicide Silence, és a Hollywood undead.

/Amugy 16/L/


2014. szept. 3. 19:23
 1/2 anonim válasza:
Minek kell angolul fogalmazást írnod, ha nem tudsz angolul?
2014. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mNoémi válasza:

We've moved from Kaposvár to Pest about seven years ago, because my parents were divorced. I have two sisters and a brother. They are adults, so only my brother lives with us. I have a stepfather, who I don't like and our relationship is not too good. I like spots, I roller-blading and ride a bike. Besides these hobbies I like rock, and my favourite band is the Suicide Silence and the Hollywood undead.


Bocs, hogy későn. :( Remélem, jól fordítottam :))

2014. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!