Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát ajánlanáto...

LiNorina kérdése:

Melyik nyelvvizsgát ajánlanátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Külföldön tervezek egyetemre menni, majd kint dolgozni, szóval erre a célra melyik nyelvvizsgát ajánlanátok? Én a TOEFL-n gondolkoztam, de nem igazán tudok róla sok mindent, főként a honosítással kapcsolatban. Nincs még nyelvvizsgám, középfokú angolt szeretnék.

2014. szept. 4. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
TOEFL, IELTS, mindegyik elismert nemzetközileg. Azt a nyelvvizsgát csináld, amit a kinézett külföldi egyetem kér.
2014. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mielott ilyen komoly szintu vizsgara mesz(anyanyelvuszokincs es.nyelvtan hibatlan hasznalata) ugysemmikepp se indulj neki hogy meg nem voltal nyv helyzetben. Elotte rakj lebegy origot vagy telcet. Toeflnel a.kozepfok is inkabb komoly felsofoknak szamit. Nem ijesztgetni akartalak😄
2014. szept. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!