Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo szóbeli tapasztalat?

Origo szóbeli tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. És amikor kihúzzuk a tételt, akkor a képet meg a szituációt is kihúzom azzal együtt és van 10 percen átgondolni mind a 3 feladatot? És amíg várok, azalatt a 10 perc alatt az előttem lévő fog beszélni és én ezt hallgathatom?

2014. szept. 8. 10:59
 1/4 A kérdező kommentje:
És még az érdekelne, hogy a tételt amit kihúzok magyarul lesz- e ráírva a lapra, vagy nem.
2014. szept. 8. 11:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nincs külön tétel húzás, hanem helyette kötetlen beszélgetés van.


A képet és a szituációt egyszerre kell kihúzni, vagy a kötetlen beszélgetés előtt, vagy azt követően.


Nincs külön 10 perc felkészülési idő.


A szituációt MAGYAR nyelven elolvashatod, megvárják hogy értelmezd, majd el is kezdődik.


Képek esetében 2 kép közül választasz 1 képet.


A vizsgán egyszerre 1 vizsgázó van bent 2 vizsgáztatóval.


Minden egyéb az ITK.HU címen elérhető. Remélem, segítettem! :)

2014. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, most már tudom mire számíthatok holnap! :D
2014. szept. 11. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!