Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül tanuló középiskolások!...

Németül tanuló középiskolások! Milyen könyvből tanultok?

Figyelt kérdés
címet, és szerzőt, ha kérhetem!

2014. szept. 16. 13:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hozzáteszem a kezdő szinttől kellene 9-12osztályig.
2014. szept. 16. 13:41
 2/11 anonim válasza:
Delfin. tökéletes ha kezdő vagy!
2014. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
delfin? eléggé dedósan hangzik :/ angolt tanultam 8 évig középsuliban, és a könyv utolsó lapjai mindig tartalmazták a 12igeidőt, létigéket, hol, mikor kell használni stb. ilyen van a delfinben?
2014. szept. 16. 14:52
 4/11 anonim válasza:

nem a nevéből kell kiindulni, ha kezdő vagy, azzal kezd.

vannak még német könyvek kezdőknek, de én azt mondom, azokból egy kukkot sem fogsz érteni:

Maklári Tamás: Német nyelvtani ABC

Maros-Gottlieb: Start


Előbbi ahogy a címéből is látod rengeteg nyelvtani példát tartalmaz különböző feladatokkal, a második pedig lényegében egy tankönyvcsomag, ami tartalmazza a munkafüzetet, a tankönyvet és egy szótárat.

2014. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Maros Judit: KON-TAKT


Ez eléggé az alapoktól kezdi a német nyelv tanítását.

2014. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez négy kötetes amúgy, és munkafüzet is van hozzá


5-ös voltam.

2014. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az a baj, a nem tankönyvekkel, hogy nem elég szájbarágósan magyarázza el, letöltöttem pár könyvet, de egyedül a szavak tanulása megy, a nyelvtani alapok nem. Kedves utolsó! a könyv mennyire az alapoktól kezdi? mert totál nem tanultam még németet sose.
2014. szept. 17. 12:25
 8/11 A kérdező kommentje:
[link] hát megnéztem, az a legjobb ha az alsós anyaggal kezdem, dedós, de megadja az alapot :D
2014. szept. 17. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát kb. onnan, hogy hogy hívnak, hány éves vagy, stb.


A munkafüzetben pedig minden leckéhez van szószedet, a legalapabb szavaktól kezdve.

2014. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem, amúgy a KON-TAKT-ot, jól lehet belőle tanulni! :)
2014. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!