Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni spanyolul? Nektek mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés
Tanár segitségével vagy egyedül tanultátok meg ?

2014. szept. 16. 16:23
 1/5 anonim válasza:
Én most tanulom középiskolában. Szerintem a spanyol egy könnyű nyelv, csak rá kell érezni. Magántanárnál 2 év alatt meg lehet tanulni.
2014. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kéttan spanyol 3. év, nem nehéz csak kell hozzá érzék
2014. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Humeur111 válasza:
ha folyamatosan tanulod,akkor 1 hónap
2014. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Az utolsó hozzászóló nagyon humoros. Én több mint 20 éve "tanulom" és még mindig érnek meglepetések.


Csak megjegyzem, hogy tanfolyamon, iskolában vagy könyvből NEM LEHET semmilyen nyelvet megtanulni. Egy bizonyos szintig el lehet jutni úgy, hogy el tudsz társalogni valakivel, de annál magasabb szintre nem lehet eljutni, ha nem tölt valaki huzamosabb időt anyanyelvi beszélők környezetében.

2014. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én pont ezért akarom megtanulni mert olyan helyen szeretnék dolgozni ahol kell a spanyol nyelvtudás
2014. szept. 24. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!