Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német házi segítség?

C!TROM kérdése:

Német házi segítség?

Figyelt kérdés

Holnapra kellene kellene írni egy fogalmazást a nyári vakációról. Magyarul már megírtam de németül nem tudom. :( Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm a válaszotokat. :D

A nyári vakávióban több helyen is voltam. Egész júliusban Budapesten voltam édesapámnál. Minden nap jártunk eddzeni . Hétvégenként pedig vagy horgászni vagy a strandra mentünk. Délelőtt amikor ő dolgozott akkor tanultam és egyszer kétszer voltam moziban. Augusztusban voltam egy hetet táborozni Hargitán. Ez egy Baptista tábor volt ahol nagyon jól éreztem magam. Voltak sportolási lehetőségek például kosarazás, foci, röpi stb és sokat énekeltünk illetve játszottunk. (63) A tábor után falun voltam a nagyszüleimnél. Sokat segítettem nekik a ház körül, mint pld. füvet nyírtam, adtam enni az állatoknak, kapáltam stb. A többi napokon pedig voltam a barátaimmal görizni, biciklizni, röpizni stb és persze tanulatm is.



2014. szept. 16. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!