Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német szinkronnal magyar...

Német szinkronnal magyar felirattal sorozatok? Egyéb nyelvtanulási ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) idén kezdtem el németet tanulni heti 16 (+3 szaknyelvi) órában. Eddig angol tanultam (8 évig), úgyhogy eléggé rá van állva még az agyam az angolra. Milyen (elsősorban) sorozatokat tudtok ajanlani amik német szinkronnal vannak fent valahol?:) lehetőleg vicces/érdekes legyen, hogy legyen motivációm nézni:') ezenkívül tudtok ajanlani bármilyen egyéb nyelvtanulási módszert? A telefonom/ipadom alapnyelvét már átállítottam németre, nincs több ötletem,.:/ mindenféle tanácsot szívesen fogadok, és előre is koszonom!!:)


U.il: nyelvtanát is keresek, ha esetleg valaki tudna ajanlani fiatal (16-25 plusz-mínusz nehány éves) lányt azt is nagyon nagyon megköszönném:))



2014. okt. 19. 13:01
1 2
 11/15 laco31 válasza:
De inkább innen kezd, érthetőbb. [link]
2016. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Ezeken szoktam nézelődni:


Filmek és sorozatok:

- onlinefilme(pont)to (szerintem a legjobb)

- serianstream(pont)to (ez is nagyon jó)

- kinox(pont)to

- subsmovies(pont)com

- filme-stream(pont)net

- hdfilme(pont)tv

- m2k(pont)to

- cineplex(pont)tv


Feliratok: opensubtitles(pont)org


Ha csúszik a felirat:

- subshifter(pont)bitsnbites(pont)eu

- sync-subtitles(pont)com


VLC-ben (+-50ms):

-ha felirat hamarabb jelenik meg: CTRL+ G

-ha a felirat később jeleik meg: CTRL+ H

- Eszközök -> Sávszinkronizálás (Tools > Track Synchronization)


A LEGFONOTSABB kellék természetesen az adblock:

- adblockplus(pont)org

- ublock(pont)org


Ha le is szeretnéd tölteni a sorozatokat/filmeket:

- downloadhelper(pont)net

- youtube-dl (terminálos,ha lehet vidto(pont)me-t választd mert azt támogatja)

- serianstream(pont)to-on az "openload"-ot válaszd és bővítmények nélkül le lehet tölteni onnan


Röviden ennyi, remélem tudtam segíteni. :)

2016. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme a magyar feliratnak, és ezt most nem kötekedésbôl mondom. Én B2-C1 szinten vagyok angolból, de a mai napig angolul nézek sorozatokat magyar felirattal, és rengeteg kifejezést megtanulok belôlük, és van, hogy esetleg valamit nem értek, és olvasom magyarul, és megy a fejemben, hogy én hogy mondanám angolul, és következô alkalommal megértem az adott kifejezést. Az, hogy magyar a felirat, nem feltétlenül jelenti azt, hogy a hallott szövegre nem figyelsz. Sôt.
2016. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia, tudom kicsit későn írok, de a phinias és ferbet is tudsz nézni németül.
2016. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2017. febr. 6. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!