Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Linkelnétek nekem olyan...

Linkelnétek nekem olyan oldalt ahol angol szavak vannak és nekem kell lefordítani?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
?
2014. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyan szótár féleséget ahol levannak írva az angol vagy magyar szavak és mellé kell írni, hogy mit jelent.. és pipálja a jót.. pl: mint a duolingo csak ott kifejezések alapok, ételek italok, állatok vannak, mondatkiegészítés. na ilyen oldalt keresek de úgy, hogy szavakat tudjak gyakorolni
2014. okt. 19. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


De ez zsetonos. Amúgy én nem látom ennek sok értelmét, mert az talán a legrosszabb módszer, ha konkrét fordításokat próbálsz hozzájuk társítani, nem pedig jelentéseket.


----


www.szokincsfejleszto.hu


Itt összepakolhatsz magadnak párat.


----


[link]


Itt van kiegészítős vocabulary, de ez kiválasztósnak tűnt abban a fél pillanatban, amikor megkukkertam.


----


Olyanról nem igazán tudok, ahol ez professzionálisan lenne összepakolva. Az okát már leírtam, hogy miért nem igazán létezik ilyen. Más által legyártott szókincses csomagok léteznek (a második linken is van ilyen), de nem biztos, hogy jól jársz velük.


Meg még valamit írtak itt, de én ezeket nem annyira értékelem.


Neked minimum valami olyan kellene, ahol van egy definíció, beírsz valamit, és ha nem egyezik, akkor visszakérdez, hogy erre gondoltál-e.

2014. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. de akkor elgondolkozok azon amit írtál.
2014. okt. 19. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!