Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az emelt szintű angol érettség...

Az emelt szintű angol érettségihez és a középfokú nyelvvizsgához tényleg egyforma tudásszint szükséges?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 00:03
 1/4 czibles ***** válasza:
100%

papíron igen. gyakorlatilag a nyelvviszga könyebb is lehet.

ez függ nagyban, hogy hol rakod le.

2010. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hm.. én BME nyelvvizsgát csináltam 2 éve, tavaly érettségiztem emelt szinten és a nyelvvizsgám %-os aránya jobb lett.. az érettségim 63%-os lett a nyelvvizsga előtte egy évvel meg 70 % fölött.. szóval szerintem a nyelvvizsga könnyebb..
2010. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan ugyanolyan a nehézségi szintje, de szerintem egy emelt szintű érettségi nehezebb, az valahol a közép-, és a felsőfok között van valahol.
2010. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez érettséginként eltérő. Én ősszel emelteztem angolból úgy, hogy megvolt a felsőfokúm (ill. csak az írásbeli, a szóbeli rész a hallás miatt nem sikerült, az elég durva az ECL-en:S). 72% lett (mmint az érettségi), nem túl jó. Ritka nehéz feladatok szerepeltek benne. Tanárom azt mondta, hogy soxor melléfognak: vagy túl könnyű, vagy túl nehéz. Bosszant, hogy ha májusban érettségiztem volna, sokkal jobb eredményt érhettem volna el. Ráadásul régebbi vizsgaidőszakok feladatait is megoldottam, mind jobb lett, mint élesben. :S
2010. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!