Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki ezt az angol szöveget...

Valaki ezt az angol szöveget lefodítaná nekem? Fontos, thx.

Figyelt kérdés
You're all beautiful In your own way, don't wish to be or look like anyone else because beng you is what makes you unique, if you don't like something about yourself don't sit in your it's something you can't change learn to love it, learn to love yourself or you won't be able to know how loving others feel. Be happy and don't let enry or hate take over your heart.

2014. nov. 21. 09:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De okos vagy :D Ez nem betegség!
2014. nov. 21. 15:49
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon nagy pofátlanság volt tőled, már ne is haragudj. Nagyon jól lefordította a 67%-os hozzászóló. Még vissza is jött javítani az egyébként is jó fordításán.


A szó, amit keresel, a "köszönöm".

2014. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 chtt ***** válasza:

csatlakozom a #12-hez, kedves kérdező, az egyesnek megköszönted a nagy semmit, azt meg leszólod, aki adott egy jó fordítást?

"...legyel boldog es ne engedd..."

Tán tévedek, de én ebben látom a reklamált "boldog" szót, sőt mögötte ott a hiányolt "és" is. Akkor most miről is beszélünk?

2014. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat! Angolt fogok tanulni majd, de ez a mondat olyan furcsa: Never say never. - Soha ne mond, hogy soha!

Never- Soha

Say- nem tudom, de furcsa, hogy ez a ''ne mond, hogy...''

2014. nov. 21. 20:48
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy jön ide a "Never say never", és azt sem, miért kezdem el magyarázni...


Az angolban nincs dupla tagadás, mint a magyarban. A magyarban megállja a helyét egymás mellett a "soha" és a "ne mondd", de az angolban nem. Tehát a "never" után bármi áll, az már tagadás. Never say never - soha ne mondd, hogy soha.

2014. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Azért tarotozik ide mert számomra az angol furcsa nyelv, ezért is láttam helytelenül a #2. válaszoló válaszát, de írtátok, hogy helyes a szöveg. Bocsánat!!
2014. nov. 21. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!