Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvből tanuljak...

Milyen könyvből tanuljak spanyolt?

Figyelt kérdés

Már nézegettem ilyen kérdéseket, meg az interneten a spanyol nyelvtanulós könyveket.Mint a Colorest, meg még jó párat...Még egyáltalán nem tudok spanyolul, de nagy álmom hogy Spanyolországban fogok élni (már négy éve ez a vágyam, szóval nem mondok le róla :) ), amihez kell a spanyol.Meg alapból imádom ezt a nyelvet.

Ti milyen könyvekből tanultok? Otthon tanulnám szabadidőmben.Később pedig talán majd nyelviskola, vagy magántanár... Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2014. nov. 25. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Kezdésnek mindenképpen a Colorest javaslom, mellé párhuzamosan a Correcto feladatgyűjteményt, később a Gente/ Ven sorozatot, ezekben már nem talál magyar nyelvű magyarázatot, de szókincsben és nyelvtanban sokkal erősebbek. Emellett, ha nyelvvizsgázni is szeretne, ajánlatosak még Kertész Judit könyvei/feladatgyűjteményei, és a Mejor lo hablamos, annak is inkább a második része- ezek ugyan a magyar érettségi- és nyelvvizsga feladattípusokat tartalmazzák inkább, de mindenképpen hasznosak, egyszer érdemes átfutnia rajta.
2014. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Otthoni tanulásra az Assimil spanyolul könnyűszerrel nagyon jó!
2014. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De a Colores nyelvkönyv 1,2,3 része? Meg hozzá a munkafüzetek? :)
2014. nov. 26. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Colores 1, utána Gente 2-3 és Ven3
2014. nov. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr. Király Rudolf: Tanuljunk könnyen gyorsan spanyolul!


Én ezzel kezdtem, 0-ról, önállóan a spanyoltanulást. Igaz, elég régi, a szókincse részben elavult, viszont a nyelvtant szerintem nagyon jól magyarázza.

Ha valakinek szüksége lenne rá, át tudom küldeni pdf-ben.

2014. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!