Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha az itt lévő dolgok 90%-ával...

Ha az itt lévő dolgok 90%-ával tisztában vagyok az elég a középfokú nyelvvizsga nyelvtani részéhez?

Figyelt kérdés

[link]


Mindig a nyelvtannal volt bajom, mert a szókincsem, hallásértésem, beszédem a számítógépes játékoknak köszönhetően elég jó volt mindig is. Az elmúlt fél évben az itt lévő dolgokat értettem és gyakoroltam be kb. napi 2 órát rászánva. Ez elég vagy még ki kell egészítenem ezt valahonnan. Ha igen akkor honnan?


2014. nov. 28. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A levélírás megy?
2014. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik fajta nyelvvizsgára gondoltál menni?
2014. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Még oldj meg nyelvtani teszteket szerintem
2014. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A levélírást azt tanárral gyakorolom be. Origora szeretnék menni.
2014. nov. 28. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne oldj meg nyelvtani teszteket és ne az origóra menj, legalábbis írásbelire ne. Hogy jutott eszedbe az origo, ha a nyelvtan nem az erősséged? Bőven van olyan nyelvvizsga, ami egynyelvű, és amiben nincs külön nyelvtan, BME egynyelvű, euro, ECL, City and Guilds.

A linkedben semmi más nincs, mint nyelvtan. A nyelv nem a nyelvtan! Egy normális nyelvvizsga sem.

2014. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne Origora menj, ha nem megy annyira a nyelvtan, vagy nem vagy annyira biztos magadban ilyen téren.

Ha valóban jó a szókincsed, akkor ECL vagy BME egynyelvű. Amúgy én is kb a játékokkal meg filmekkel tanultam meg jól angolul, nyelvvizsgára szinte semmit nem készültem :D

2014. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!