Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok jó, ingyenes, online...

Tudnátok jó, ingyenes, online német tanulós oldalak linkelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni németül tanulni, de nincsen időm bejárni tanfolyamokra ezért szeretnék online oldalakat keresni.

2014. dec. 14. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Az online tanulós oldalak nem azért annak, hogy mi megtanuljunk ingyen és bérmentve németül.


Bármelyik ilyen oldalt ha megnézed, az első 10 vagy 20 lecke után megszűnik ingyenes lenni.


Ha jelentkezel az első 10 leckére, ezt ingyenesen kapod, utána pedig ha megrendeled, akkor folytathatod.


[link]


Én nem szeretem az online nyelvtanító oldalakat, mert csak nyelvtan van, de hanganyag minimális.


Én teljesen kezdőként Maklári Tamás Lazán németül c. könyvéből kezdtem el tanulni.

Amikor már szereztem valamennyi tudást nyelvtanilag főleg, akkor már érdemes volt interneten is keresgélni tananyagokat, így találtam rá az Eduverzum Educomm Virtuális Nyelviskolára.



Ez is egy nagyon jó oldal, de itt is elkel előtte az alap nyelvtan.


[link]


Úgyhogy én azt ajánlanám neked, hogy vegyél meg egy nyelvkönyvet, amiből a legfontosabb nyelvtani szabályokat, pl. hogyan kell mondatokat összerakni, egyenes szórend, fordított szórend stb. meg tudod tanulni,.


Mert ha megpróbálsz egy ingyenes online nyelvtanfolyamot, és nem akarsz érte fizetni, akkor újra és újra kezdő maradsz.


Ajánlom ezt az oldalt, itt megtalálod a legfontosabb szavakat, kifejezéseket, szabályokat.

Ha a képekre, vagy a szövegre kattintasz, hallani is fogod a kiejtést.


[link]

2014. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!